Představ si, že jsi úplně na dně!

20. října 2011 v 15:56 | Uplift |  Píšu
Ne, nebude to depresivní článek ;)

Už nějaký čas chodím na sólový zpěv a největší problémy mám asi s výrazem. Včera na mě učitelka: "Leni, ať to není takový to...lalala dneska je neděle, zítra bude pondělí, k obědu jsem měla guláš...představ si, že jsi totálně na dně-to musí být hrozný-jsi bezdomovec někde pod mostem, jo? Zkus si to představit a pak tak zpívej, nemusí to být teda zrovna, že jsi bezdomovec..."

Mimochodem, jedná se o písničku You raise me up. :-) No tak jsem se teda snažila představit si něco hrozného, ale mně to prostě nejde, když to musím hrát, tak jsem se asi třikrát začla smát, ještě k tomu, když paní učitelka za klavírem dělala takový útrpný škleby :D. Pak ještě lepší bylo, že jsem si vymyslela, že to v D dur nevyzpívám a že to chci níž, takže to chudák musela přetransponovat do H dur. Ono jako bych to vyzpívala, pokud bych si věřila, ale představa, že vylezu v hudebce před lidi a budu tam zpívat fis dva možná i výš, mě děsila.

Dneska byl jinak skvělý den, opravila jsem si písemku z excelu, nechápu, jak jsem to mohla předtím neudělat, když dneska jsem všechno, co tam bylo, vymyslela. Dál se toho pak už moc nestalo, ale výborná z informatiky mě hrozně potěšila.

Přijdu domů...a za dveřmi vidím [věřili byste, že nejdřív napíšu "vydím"...jejku] černý kufr s růžovým lemováním...no tak si říkám, že by byla u nás teta? Ale vedle ležely pánské polobotky, tak jako, že by tu byli oba? Ne...vejdu do předsíně a v obýváku sedí cizí chlap, no teda ne úplně cizí, naši se s ním trochu znají, ale jako velmi mě pobavila představa tohohle individua vlečícího za sebou černo-růžový kufr na kolečkách :D. Doufám, že tu nechce přespat....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama