Říjen 2011

Clair de lune je super

31. října 2011 v 18:34 | Uplift |  Ostatní
Ha! Nejhorší hláška z přeloženého Twilight! I když je opravdu super...Už je čas!...

31. října 2011 v 18:24 | Uplift |  Ostatní
...aneb hodiny na tři způsoby...

Aspoň jednu jsem musela dát do modrofialového nádechu! :)Oprava

20. října 2011 v 22:21 | Uplift |  Píšu
-Dnešek rozhodně není skvělej den!

NESNÁŠÍM KONTAKTNÍ ČOČKY, NESNÁŠÍM FYZIOLOGICKÝ ROZTOK, NESNÁŠÍM NĚJAKÝ EXTRA SUPR ROZTOK S PO...H2O2!

Zkuste to pochopit, nebo ne, nezkoušejte, protože jsem naštvaná a plácám nesmysly.

Včera jsem si pořídila nový roztok na čočky....rádoby nejlepší na trhu, chápete, včera v pohodě, všechno šlo ok, navíc je u toho perfektní, že se čočky nemusí čistit v ruce, jenže je tam ten peroxid vodíku a musí se nechat aspoň 6 hodin neutralizovat...

Dneska jsem normálně zopakovala postup na příbalovém letáku-jako včera- a na*rat! Začalo to vybublávat z krabičky, tak jsem to opláchla, nalila nový roztok, přitom se to opakovalo ještě dvakrát, tak jsem se fakt naštvala a opláchla to všechno zatentěný od pěny vodou, takže jsem čočky vyhodila (nové čočky) a flákla s roztokem i krabičkou do šuplete! 120 Kč za jednu blbou mrňavou lahvičku na zkoušku vyhozených z mrakodrapu! Už nikdy, NIKDY, ten roztok nechci vidět!

Pěkný den.

Představ si, že jsi úplně na dně!

20. října 2011 v 15:56 | Uplift |  Píšu
Ne, nebude to depresivní článek ;)

Už nějaký čas chodím na sólový zpěv a největší problémy mám asi s výrazem. Včera na mě učitelka: "Leni, ať to není takový to...lalala dneska je neděle, zítra bude pondělí, k obědu jsem měla guláš...představ si, že jsi totálně na dně-to musí být hrozný-jsi bezdomovec někde pod mostem, jo? Zkus si to představit a pak tak zpívej, nemusí to být teda zrovna, že jsi bezdomovec..."

Mimochodem, jedná se o písničku You raise me up. :-) No tak jsem se teda snažila představit si něco hrozného, ale mně to prostě nejde, když to musím hrát, tak jsem se asi třikrát začla smát, ještě k tomu, když paní učitelka za klavírem dělala takový útrpný škleby :D. Pak ještě lepší bylo, že jsem si vymyslela, že to v D dur nevyzpívám a že to chci níž, takže to chudák musela přetransponovat do H dur. Ono jako bych to vyzpívala, pokud bych si věřila, ale představa, že vylezu v hudebce před lidi a budu tam zpívat fis dva možná i výš, mě děsila.

Dneska byl jinak skvělý den, opravila jsem si písemku z excelu, nechápu, jak jsem to mohla předtím neudělat, když dneska jsem všechno, co tam bylo, vymyslela. Dál se toho pak už moc nestalo, ale výborná z informatiky mě hrozně potěšila.

Přijdu domů...a za dveřmi vidím [věřili byste, že nejdřív napíšu "vydím"...jejku] černý kufr s růžovým lemováním...no tak si říkám, že by byla u nás teta? Ale vedle ležely pánské polobotky, tak jako, že by tu byli oba? Ne...vejdu do předsíně a v obýváku sedí cizí chlap, no teda ne úplně cizí, naši se s ním trochu znají, ale jako velmi mě pobavila představa tohohle individua vlečícího za sebou černo-růžový kufr na kolečkách :D. Doufám, že tu nechce přespat....

Every teardrop is a waterfall :)

5. října 2011 v 15:56 | Uplift

Já tu písničku miluju :), hlavně teda od Alejandra z Boyce avenue, i když Coldplay to hrajou taky pěkně :).

Jo a děkuji GreenS* za radu ohledně vkládání z youtube :)

Podzim už je v plném proudu, odpoledne je sice ještě teplo a slunečno, rána jsou ale dost chladná a už v pátek se má ochladit, ach jo. No nic, užiju si ještě zbytek babího léta :). Dala jsem se na pletení. Už mám asi půl metru šály pro kámošku k Vánocům, měla bych stihnout ještě dvě, no uvidíme :D. V poslední době se dělo docela dost věcí :), zaprvé kluk, který se líbí kámošce, se konečně rozhoupal a pozval ji na rande, takže jsme z toho měly druhý Vánoce :), zadruhé jsem domluvená s učitelem, který mi přiveze jeho zrcadlovky na ozkoušení :), na což se hrozně těším a mohlo by to být už zítra! Z další události nejsem zrovna odvařená a asi už všechno vzdám, nevím jestli to vůbec má cenu. Konkrétněji- kluk, co se mi líbí, měl nedávno narozeniny, ale já nejsem ani pozvaná na oslavu. Co je mi po tom, že bych tam nejspíš stejně nedorazila, protože je to někde v čudu, kde jsem nikdy nebyla, a u někoho, koho moc nemusím, ale co, třeba bych nakonec šla... Mám z toho v hlavě guláš, někdy mi přijde, že ke mně snad taky cítí něco víc, ale v dalším okamžiku musím uznat, že se mi to nejspíš zdá. Takže to je tak, že už si dlouho říkám, že se mi ve skutečnosti nelíbí, ale pořád se k myšlence, že chci s ním být, vracím. Asi jsem magor, no co, nikdo není dokonalej :D. Tolik bych chtěla, aby mni dal něco najevo, abychom spolu byli někdy sami... Nevím jestli to vyjde, nevím jestli to mám vzdát, možná bych i chtěla, už mě to nebaví, ale nejde to.(Obzvlášť když se mi zdají ty pitomý sny)

Uplift