Srpen 2011

Adiós :-)

21. srpna 2011 v 10:28 | Uplift |  Píšu
Oláá

Neděle je super den. Řekla bych, skoro nejlepší v roce. A víte proč? (někteří si možná všimli podobnosti s HP :P)
Protože se jede k mooři :). Tohle je poprvé, co jedu k moři, a chystám se pořádně si to užít. Jedu s mamkou a ještě dvěma příbuznýma, takže si myslím, že to bude fajn. Akorát mám trochu stres z letadla, protože jsem ještě nikdy neletěla, no snad to bude ok a nebudou nám zaléhat uši. Naše cesty směřujou do Bulharska, do Primorska, do hotelu (do pr. to je mi smutno-viz. Cimrman-Cesta na severní pól). Omlouvám se, dneska nějak narážím na hlášky z filmů a divadel. :) Mně je veselo, protože tam můžu vůbec jet a jsme všichni zdraví. Nejhorší to pro mě bylo ve čtvrter, kdy jsem měla teplotu a bylo mi špatně. Naštěstí se to zlepšilo a můžeme všichni směle vyrazit. :) Za chvíli pojedeme na letiště. Tak se tu mějte, nebudu tu až do příští neděle, užívejte zbytku prázdnin a

adiós :)

Voilà, un design nouveau :)

11. srpna 2011 v 0:16 | Uplift
Omlouvám se za nicneříkající sdělení, ale konečně jsem vytvořila jakýs takýs design, který se mi jakš takš líbí. Je jednoduchý, protože se zaprvé nechci dohadovat s "milým" nastavením vzhledu na blogu, které mě vůbec neštve, za druhé namám absolutně žádné nápady. Písmo nemá ideální kontrast s pozadím, ale když jsem zkoušela dát bílé, bolely mě z toho oči. V budoucnu ho trochu ještě poladím.

Lepší rozkrok u kolen než kolenem do rozkroku

4. srpna 2011 v 12:39 | Uplift
Po pár nevinných článcích si opět musím do něčeho rejpnout.

Určitě znáce Fler? Denně projíždím sortiment, koukám buď na to, co by se mi hodilo nebo jen tak pro inspiraci. Čím dál častěji narážím na tzv. turecké kalhoty, jenže jsem si myslela, že turecké kalhoty mají sice široké plandavé nohavice, ale rozkrok sahá tak maximálně do půlky stehen, ale to co se tu prodává má rokrok až ke kolenům a nohavice zakončený silnou manžetou. No podle mého to vypadá fakt jak kdyby si do nich někdo usr*l, ne nadarmo se jim taky říká nasrávačky... Nevim no, přijde mi to hnusný, když to řeknu na plnou hubu. (Jsem se nějak rozjela s těma okořeněnýma slovama :D) Určitě se najde dost lidí, kterým se to líbí, já jim to neberu, ale upřímně-vůbec je nechápu.

Moje "kariéra" modelky

2. srpna 2011 v 20:42 | Uplift |  Píšu
Nadpis neberte vážně :D

Víte, jak jsem sem psala před dvěma měsíci o focení s profi fotografy? S kámoškama jsme čekaly na fotky celý ty dva měsíce, a když se nikdo neozýval, musely jsme se ozvat my. Takže máme první várku fotek. Musím narcisticky poznamenat, že na některých se sobě opravdu líbím, kámošky mají taky úplně supr fotky, takže si myslím, že zatím spokojenost. Uvidíme, jaká bude další várka, pokud nějaká bude. Přemýšlela jsem, jestli mám uveřejnit některou z fotek, a došla jsem k závěru, že ne :D.

Doufám, že se na nás obrátí i na podzim, kdy prý plánují další focení. Pro příště si budu pamatovat, že se musím víc usmívat, protože na některých fotkách vypadám nabručeně, i když nejsem.

Žijte blaze,
Uplift

Denivka-chutná nejen včelám

2. srpna 2011 v 13:32 | Uplift |  Flóra
Fotky z naší zahrady, kde se denivce celkem daří. V jednom květu se uvelebila včela, tak jsem to musela zdokumentovat. Jinak víte, že květy denivky jsou jedlé? Mně teda moc nechutnají, ale připomínají salát. :)Fotím/Srdce z drátů

1. srpna 2011 v 23:53 | Uplift |  Ostatní
V jedné soutěži jsme jako cenu dostali krabičku se svíčkami, která měla takhle nádherný dekor...takže jsem popadla drátek, kleště a foťák a tohle z toho vzešlo :).