Červen 2011

Vítej, softballe :)

27. června 2011 v 17:31 | Uplift |  Píšu

Zítra je předpředposlední den školy. Juhuu, už se těším, až si odpočinu, načerpám nové síly, atd., ale zítra si ještě naplno zahraju softball. Je to jeden ze sportů, které mě nehorázně baví, ještě lepší na tom je, že otravní člověci z naší třídy se zapsali na něco jiného, takže to bude navíc dopoledne strávené s prima lidmi.


Teda, já se fakt těším :D. Snad to třídě nebudu moc kazit, ono to většinou odpálím, někdy i docela daleko a vysoko...tak takhle, daleko ať si to letí, ale jenom ať mi to nelítá krátce a vysoko, protože když v poli nejsou úplně neschopní lidi, tak to většinou chytí (sama nevím, kam bych se započítala já).


Tento článek je opravdu o ničem, omlouvám se, venku moc svítí sluníčko a já musela věšet ponožky.

why? why? WHY?

25. června 2011 v 17:20 | Mrs.Uplift |  Píšu
Tak jo, je to tady. Opět jsem ta špatná. Opět se moc starám. Proč to jenom dělám? Je to moje vina, že nemáme zkoušku. Klukovi, kterej to zvoral, bych nejradši nakopala, ale nedokážu mu napsat ani blbou naštvanou sms. PROČ? Jsem na něj naštvaná a neumím mu ani říct, co si právě myslím. Ne, nezáleží mi na něm, ne, ne, ne,..nebo já fakt nevím. Ani v tomhle nemám jasno, jsem totálně v háji. Tak píšu jenom něco ve smyslu omluv, přitom on je ten, kdo by se měl omluvit. Když mu teď napíšu něco, co si opravdu myslím, bude na mě naštvanej, to nechci; když mu to nenapíšu, budu na něj naštvaná ještě dlouho, to taky nechci. Jenom prostě nesnáším, že ten, kdo se stará o to, aby všechno bylo v pohodě, aby se nacvičilo, co se má, tak to vždycky odnese. Akorát všechny prudím svými připomínkami a tak. Končím, tohle je to poslední, co s ním budu z vlastní iniciativy zkoušet. Jedna písnička a dost. Stejně dopadne hrozně, jedna hodina na nazkoušení nestačí. Do háje.

Tempery|Louka a hory

25. června 2011 v 15:56 | Mrs.Uplift |  Kreslím
Tohle je malba temperami podle obrázku z kalendáře dělaná "ťupkováním" (prostě piplačka). Mně se líbí, co vám? :)
Pozn.: Barvy na fotce odpovídají skutečnosti.

Tužka|Dívka s perlovou náušnicí

25. června 2011 v 15:46 | Mrs.Uplift |  Kreslím
Na výtvarce jsme kreslili portréty, vybrala jsem si Vermeera-Dívku s perlovou náušnicí. No (:D), jako hlava a výraz (což je na tomhle nejdůležitější) se mi moc nepovedl. Jediný, co se mi líbí je turban a šaty.
Líbí?

(Pro větší náhled-pravé tačítko myši, zobrazit obrázek.)

Co jste to provedli?

25. června 2011 v 15:00 | Mrs.Uplift
S hrůzou se koukám na nastavení blogu. Opět něco nového=v případě blog.cz opět něco blbého. POMOC! Jak se v tom má človět vyznat, jak mám nastavit transparentní pozadí, jakto, že se mi smrskávají mezery mezi slovy v horním volitelném boxu?!? Ztrácím trpělivost s nastavováním nového designu a dávám sem pouze jednoduché okraje, protože tohle fakt nemá cenu.

Nejspíš se na mě všichni domluvili. Co jsem přijela z výletu (byl super), se na mě všechno sype. Potřebná zkouška kapely odpadla, nová písnička se bude zkoušet hodinu před vystoupením *juhuu*, teď se do toho přidá ještě blog a jeho nemožné, neustálé "vylepšování".

Děkuji mnohokrát.

Modeling a další úlety

12. června 2011 v 14:50 | Mrs.Uplift |  Myself
Dobře, modeling pouze v uvozovkách.

No, abych vám to vysvětlila... skupinka fotografů potřebovala modelky pro focení v eteriéru...tak jsme si s kámoškama řekly, že to bude prča, a šly do toho. Bylo to fakt dobrý, milí lidi, nové zkušenosti. Těšíme se na fotky, snad budou podařené. :)

Dlouho jsem tady nebyla, že? Ano...může za to škola, moje lenost a vyčerpání....vlastně to všechno souvisí se vším. Spousta písemek je touhle dobou samozřejmostí. Abych nebyla moc pozitivní, tak jsem alespoň podělala čtvrtletku z matiky, no jo, jako vždycky poslední dobou. Ale myslím, že kompozici z češtiny by mohla dopadnout o poznání líp, doufám, že to bude za výborně.

Na konci června čeká naši třídu dvoudenní výlet, troufám si tvrdit, že bude úplně na...dvě věci. Půl dne pojedeme vlakem, abychom pak autobusem jeli na kopec a zpátky. Doufám, že budem mít s sebou alespoň softball, abychom se měli jak zabavit.

Užívejte krásných dnů,
už jen 19 dní do prázdnin :)

Uplift