Květen 2011

Je m'ennuie

22. května 2011 v 13:20 | Mrs.Uplift |  Píšu
Bonjour

Zprvu se chci omluvit za delší neaktivnost, vůbec se mi nechtělo nic psát a na tvoření designů nebyl čas.

Máme za sebou pár krásných dnů plných sluníčka-jupí-a každým dnem se blíží prázdniny. Mám vyrobených pár náušnic, časem sem přidám fotky, dvoje už jsem dala kamarádkám-bílé a černo-modré peříčkové-škoda, že jsem je předtím nevyfotila no...taky si musím někdy koupit ketlovací kleště, doteď jsem používala normální z domu-polokulaté, jenže abych udělala pořádný očka budu potřebovat kulaté (nedá to snad tolik práce).

S Páťou jsme si už jednou zkusili Stanou se zázraky (There can be miracles, akorát v češtině) a vypadá to zatím dobře, škoda jenom, že se tak podceňuje, protože on zpívá fakt úžasně!

Minulý týden utekl jako voda, měli jsme zkrácený rozvrh kvůli maturitám. Dneska jede do Anglie několik spolužáků, takže si myslím, že pokud ještě někdo navíc onemocní, učitelé nás taky nebudou moc "přetěžovat".

No a taky se chci s vámi podělit o jednu nádhernou písničku-I believe in you od Il Divo a Celine Dion, která by se mi určitě líbila i kdyby Sebastian (ten, co stojí druhý zprava a je na snímku, když nemáte video puštěný) nebyl tak krásnej :). Chtěla bych umět zpívat tak jako Celine!

Chňa chňa aneb velký plány

1. května 2011 v 18:36 | Mrs.Uplift |  Myself
Huhlalaaa

Dnes je mimořádný den, dostala jsem od maminky dvě stovky (samozřejmě ne jen tak-za práci) a zítra tedy mohu začít uskutěčňovat své velkolepé plány.

Rozhodla jsem se, že budu vytvářet náušnice. Myslím, že mě to bude bavit, navíc budu mít spoustu náušnic v různých barvách-juhů. Koukala jsem na Fler a mají tam levně všechno, co potřebuju, a že toho není málo. Jen tak pro představu...afroháčky, ketlovací nýty, ketlovací kleště, korálky (bez toho všeho se neobejdu) a pak si chci ještě koupit kaplíky, peříčka, koncovky na peříčka, zamačkávací rokajly a spojovací kroužky. Je toho celkem dost...

Nehorázně se těším, až si to objednám a hlavně až to příjde. Později možná udělám malý obchůdek, nejsem si jistá, možná, že budu vytvářet spíš jen pro známé, každopádně až budou nějaké výsledky, dám sem ukázky.

Uplift