Duben 2011

Nepijte si krev :)

25. dubna 2011 v 19:12 | Mrs.Uplift


Osobně jsem zvědavá, co se dá na tohle téma napsat jinýho než buď filozofické bláboly coby kdyby, složení, funkce atd., nebo žvásty jako mňam krev, mně tak strašně chutná a víte proč? Protože jsem upír! HA! Takže se nebudu snažit o nic světoborného ani poučného.

Jednou jsem viděla jakýsi dokument o lidech, kteří si pochutnávali na krvi, prostě ji pili jako víno. Osobně tyhle choutky teda nechápu-brr-no prostě šli kolem nějakého člověka, koukali na něj a hnedka popisovali reportérovi, jak asi jeho krev chutná... Když se sešli pili si navzájem krev....myšleno doslova-ze sklenic na víno.
Docela hrůzostrašné, že? Byli byste někdy ochotni ochutnat něčí krev? Já bych teda ničí krev ani za nic nepila, pouhá představa v mém žaludku vyvolává slabé vlnobití..

No nic, do větších rozměrů této "práce" se pouštět nebudu, nechci vás zahlcovat zbytečnými informacemi, které si všichni můžou přečíst na netu nebo prostě nejsou ničím zajímavé. Jen malá (řekněme pidi) rada nakonec- neřežte se nikam, kde vedou tepny, může se totiž stát, že si je přeříznete a věřte, že ani lidskému "upírovi" by se neudělalo zrovna nejlíp (pokud by byl stále při sobě).
Při mdlém vědomí,
Uplift

Kresba tabletem-Oko

21. dubna 2011 v 14:04 | Mrs.Uplift |  Kreslím
Tak jsem konečně dodělala mé již páté tableťátské "dílo". Je to oko, jako vždy podle předlohy-ještě jsem se nedostala k tomu, abych sesmolila něco hezkýho jen tak z luftu :D. Po rozkliknutí (pravým, zobrazit obrázek) se vám zobrazí trochu větší velikost. Prosím všechny, aby brali ohledy a nekopírovali ;).

Uplift

Design pro Lauren

21. dubna 2011 v 10:12 | Mrs.Uplift

Tenhle byl pro mě celkem oříšek, ne složitostí, ba naopak jednoduchostí :)

Krize mladšího věku

20. dubna 2011 v 17:32 | Mrs.Uplift |  Píšu
Řekla bych, že prožívám jakousi krizi. Nemám na mysli krizi typu "nikdo mě nemá rád" nebo "nikdo mi nerozumí", ale spíš "mám děravou hlavu" a "neumím myslet". Také se to projevuje na mých výkonech. Dnes jsem si řekla, že napíšu na téma "nic" jeden článek, avšak vzešla z toho taková blbost, že jsem se styděla něco takového zveřejnit. Dále se má krize projevuje v běžném životě. Umíte si představit, že jdete do šatny pro helmu, poprvé ji zapomenete ve skříňce, podruhé na skříňce a teprve napotřetí se po pěti krocích otočíte a vracíte se pro ni? Tohle byl zatím můj největší kix. S oblibou také okamžitě zapomínám poznámky a úkolování rodičů: "Umyj umyvadla"-"No joo"-----"Už si umyla ty umyvadla?"-"Ale tys mi neříkala, ať je umeju!"-"Ale říkala"-----"Tak už to máš?"-"Co?"...Můj mozek asi občas...často...je vlastně vyplej pořád, aspoň mi to tak přijde. Doufám, že se o prázdninách zregeneruje a začne opět fungovat.

Uplift

Jaro

6. dubna 2011 v 13:29 | Mrs.Uplift |  Píšu
UPOZORNĚNÍ! V následujících řádcích si můžete přečíst mnoho trapných vět a souvětí, doporučuji tedy slabším náturám tyto řádky přehlédnout.

Dávám sem líčení o jaru, je divné, krátké a vlastně to není ani pořádně líčení, nu aspoň se zasmějete.

Jako simulant.

5. dubna 2011 v 19:45 | Mrs.Uplift |  Píšu
Přesně tak si přijdu...už druhý den sedím doma, bolí mě hlava, rýma, kašel, jenom dneska odpoledne mírná teplota, trochu bolí nohy (což mám vždycky při viróze), ale jinak nic...na jednu stranu bych chtěla do školy (divné, že?), tak nějak musím s kámoškou probrat pár věcí :D a vůbec je fajn se vidět s některými lidmi, na druhou stranu se necítím nijak extra a vzhledem k tomu, že za necelé dva týdny mám zpívat, tak to nechci moc podcenit, abych se do tý doby pořádně uzdravila...mamka na mě koukala takovým tím pohledem: kdo ví, jestli si nevymýšlí; ale je dobrý, že mi věří, tak mě nechá ještě zítra doma. No doufám, že už se to někam pohne...

Asi udělám nový lay, když už mám ten čas...

Stop standing there!!! :)

1. dubna 2011 v 21:08 | Mrs.Uplift |  hudba
How i love this song!! Great music, great lyrics, great singer, GREAT! I want sing this one at my singing lessons, i hope the wish'll come true...because it's really really beautifull, i can feel lot of energy in it and i would be so happy if i could sing it.

Enjoy.
(and sorry for english, i am just in weird mood, maybe poor constellation of stars :D :D :D)