Únor 2011

Už tu zase straším :)

28. února 2011 v 19:55 | Mrs.Uplift |  Píšu

Bonsoir!

Tak jsem opět zde,...nešlo se mi přihlásit a dneska najednou najedu na blog.cz a co nevidím...jsem přihlášená...dobý ne? :)

Dnešek byl celkem pohodový den. Měli jsme jenom čtyři hodiny, pak jsme šly s kámoškou na čokoládu a zákusek, přičemž jsme si to nahlas vyčítaly :D. Pak jsme šly do stacionáře na výtvarku, doufám, že to děcka" bavilo, a pak jsem jela domů a následně odkráčela na koně. Řeknu vám, já jsem takovej srab! Něco s tím budu muset dělat, takhle jsem se dřív nebála...ani jsem nechtěla nacválat, snad se to zlepší až zase budem chodit každý týden.

Jinak jsem totálně v háji, protože ze všech kluků, co jsou na světě, se mi musí líbit zrovna ten, kterého znám osobně jenom od vidění, takže jak debil po hudebce lítám do patra níž, abych ho potkala, přitom ani nevím, jak se s ním dát do řeči. Přitom všechno nastartoval jen jeden úúžasnej úsměv (a pozdrav), který mi věnoval, takže jsem si bláhově myslela, že bych se mu mohla i líbit....no, až se s ním příště potkám, oplatím mu ho ještě víc než předtím...

Omlouvám se všem, které nebaví číst si trapné zápisky z každodenního života, prostě klikněte na jiný článek nebo na křížek a budete mít pokoj ;).

Zůmbo, zůmbo

17. února 2011 v 19:11 | Mrs.Uplift |  Myself
Víte co jsem zjistila? Že bych asi musela být opilá, abych překonala ten pocit trapnosti při zumbě. :D To jsou neskutečný kreace...dneska jsem byla u kámošky a ona pustila video se zumbou a já tam jenom stála a tupě čučela, že bych tohle jako měla dělat?! :D No třeba se někdy překonám a něco málo zkusím...jako takový ty rytmy latiny...to bych celkem ráda zkusila...ale pro začátek někde sama doma :D.

Zkoušeli jste už zumbu? :)

Jinak se velmi omlouvám za vélikou aktivitu...nějak nemám nápady, co psát ;)

Tak jsem dobře prožila lyžák...

11. února 2011 v 11:58 | Mrs.Uplift |  Píšu
...celý doma

Zezačátku se mi na lyžák vůbec nechtělo, protože jsem už před sebou viděla ty desetikolometrové projížďky na běžkách, ale když jsem v neděli onemocněla, docela mně to vadilo. I teď mi to pořád vadí...zítra ještě budou mít závody...já tam chci!! Ale už to nemá cenu...přijet, odjet. Ale aspoň jsem byla v sobotu v Rakousku :), takže jsem si parádně zalyžovala s parádní partou. Vůbec to bylo super, úžasně upravené sjezdovky, takže jsme jeli i na černé, sedačkové lanovky a nádherný výhled po Alpách! Trochu nám to kazil hoodně silný vítr, kvůli kterému pak zastavovali lanovky, takže jsme na nejlepších placech nemohli jezdit. No ale lepší lyžovačku jsem si nemohla přát.Takže doporučuju.

No jinak se nehorázně nudím....kdyby snad měl někdo zájem o design, tak budu hrozně ráda...

Mamí, já chci být [kůl]

6. února 2011 v 13:59 | Mrs.Uplift |  Píšu
Občas procházím takové ty blogy se spoustou rad, zavítám i na krásná.cz nebo si přečtu nějaký dívčí časopis a zjišťuju hrůzné věci, být svá se nenosí! Všude se radí, jak mám mít vytrhané obočí, co za boty si rozhodně mám koupit, abych nebyla out, kdy a kde se mám vyspat se svým klukem, kolik kamarádek mám mít a jak často s nimi chodit nakupovat, přebarvit se na určitou barvu vlasů, protože jedině tak se budu klukům líbit, dát si na facebook status -nezadaná-, abych ukázala, že jsem stále volná (nebo taky jak zoufale někoho sháním).

Jenže když budu mít krásně upravené obočí, super značkové boty, poprvé už dávno za sebou, milión "nejlepších" kamarádek, extra vlasy a nálepku na tričku: Jsem VOLNÁ; budu se neustále usmívat a se všemi se přátelit, nejspíš budu ostatním připadat spíš jako pitomá povrchní nána, která musí mít všechno, co právě letí, přitom má v hlavě totální... bobek.

Jasně, chci vypadat upraveně a hezky, chci se klukům líbit, ale nehodlám ze sebe dělat něco, co nejsem. Obleču si radši něco, v čem se cítím uvolněně a příjemně, než abych seděla u baru v upnutých minišatech a lodičkách na deseticentimetrovém podpatku a neustále se nervózně přesvědčovala, jestli mi někde něco nekouká. Když jsem byla mladší, dost jsem se snažila být taková, jaká bych podle všemožných dívčích časopisů měla být, jenže i když tam napíšou "buď svá", neustále uvádí pravidla, jak vlastně mám svá být.

Proto na tyhle rady z vysoka kašlu, žiju svůj život a budu si ho sama i řídit. Pohled na ostatní si taky vytvořím sama, ne, že si vzpomenu, aha...tady ten bude jistě hrozný debil, protože v Dívce psali, že kluci, kteří mají tkaničky zavázané na dva uzle, mají sklony k brutalitě a alkoholismu... Určité rady jsou samozřejmě dobré, ale nesmíme všemu hned slepě uvěřit,...můj názor.

Pište, co si myslíte vy.

"Procházka" noční oblohou

4. února 2011 v 13:24 | Mrs.Uplift |  Kreslím
Nevěděla jsem, co na tohle téma napsat, snad jen, že mám ráda noční oblohu plnou hvězd, nicméně moje ne moc poetické já, by nedokázalo sesmolit více než tři řádky a proto se rozhodlo něco naškrábat na tabletu. Je to taková matlanice ;).

Uplift

Vééni dómi né

3. února 2011 v 19:07 | Mrs.Uplift |  Píšu
Je čtvrtek 3. 2. 2011 a já mám za sebou historicky první hodinu zpěvu! HA! (:D)

Čekala jsem, že to bude nuda, že budu měsíc dělat jenom cvičení a tak, ale ne :), nejdřív jsem se rozezpívala, učitelka na mě dělala vtipný obličeje, aby mi ukázala, jak mám zpívat; potom se mě ptala, co budu chtít zpívat a můžu si vybrat :)), takže prozačátek Veni domine, později chci Only hope, možná Concrete angel...ještě přesně nevím...

http://images.fanpop.com/images/image_uploads/Sing-singing-430336_380_380.jpg

A nádechy do břicha a usmívat se a jít na tóny shora a počkat si na ně a stát rovně..... ;)

Zpívejte, je to sranda! :)

První výsledky "snažení" na střední aneb výzo

2. února 2011 v 18:52 | Mrs.Uplift |  Píšu
No jo, taky se musím pochlubit...sice bylo vysvědčení už v pondělí, nicméně stále je tohle téma celkem aktuální ne?

http://www.hbl.cz/image/200802080835_vysvedceni.jpg

Asi takhle jsem na to čuměla taky...ale byla jsem mile překvapená...místo očekávaných šesti dvojek bylo jen pět :)...z matiky, češtiny, fyziky, chemie a dějáku...z toho z češtiny jsem mohla mít za jedna a taky z matiky a chemie...

Celkově to myslím dopadlo nad očekávání...myslím, že kdybych se občas pořádně naučila, mohlo by to vypadat mnohem líp...ale já jsem prostě lajdák...V tomhle pololetí ale musím máknout, poněvadž musím z našich na konci roku dostat ten foťák! (proteď mám vyhlídlý Nikon 5000D)

Po výzu jsme jinak byli v kině na Počátku s Leonardem DiCapriem :). Můžu říct, že hrál bezvadně, ostatně jako všichni ostatní...ale on byl prostě supr! Vůbec je to celé skvělý film, vřele doporučuju, akorát si na své nepříjdou ti, kteří nemají rádi sci-fi.

Co vy a výzo, co vy a Počátek? :)